Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komínový Punk-rock

1. 3. 2007
Po téměř půlročním koncertním půstu jsme si mohli konečně zahrát před trochu širším publikem. Měli sme sice pár hraní před několika lidma, ale to byli víceméně dobří přátelé kapely, takže se to jako pořádnej koncert počítat nedá!

 Ráno jsme sice nemohli dospat (Pardál, kterej obvykle spí až do 10 byl už v půl 8 vzhůru) ale jinak se obávaná nervozita nějako nedostavila. Po obědě jsme zašli do zkušebny, abychom doladili drobný nedokonalosti. Rosťa, kterej byl na tanečním sousředění (oni tomu říkaj taneční soustředění ale ve skutečnosti se tam jenom 3 dny nehorázně kalí), dorazil trochu pozděj, takže sme zkoušeli chvilku ve třech. Teda až po tom co se Kamil uráčil oblíct si kalhoty a přestal sedět ve zkušebně jenom v trenkách.

 Společně s Rosťou dorazili i Georg s Evičkou, kteří přijeli taky na koncert. Chvilku po nich dorazili ještě Spectr (brácha Dana z Vykřičníku), se svojí přítelkyní Aničkou a kamarádkou Dianou. Kolem šesté sme opustili zkušebnu a vydali se ke Komínu. Ještě že nás tam bylo tolik a mohli nám pomoct s věcma. Při pomyšlení, že tam válčíme sew vším jenom sami mi běhá mráz po zádech. Ondra s Rosťou se ještě zastavili doma, takže přišli trochu později než zbytek.

 Trochu nás zarazilo, jak byla hospoda naplněná, ale jinak jsme byli rádi, že se přišli podívat i lidi který bychom tam jinak ubec nečekali. Místa pro hraní taky nebylo na rozdávání, ale v malé hospodě to ani jainak udělat nešlo.

 Jako první zahrála Radimova parta, která si říká the Last Time. Hudební talent jim nikdo upřít nemůže. Jo,jo kluci to s kytarama prostě umí a je vidět, že si na svých písních dávají hodně záležet. Taky mají dobrej základ, páč Radim byl chvilku členem Mimo Jiné.Na konci kluci sklidili zasloužený potlesk.

 Po Last Time přišla na řadu punková Generace PoloSmradů. Jejich vystoupení sme bohužel nestihli, protože se nečekaně ukázali Luboš s Pavlem (spolu s Ondrou členové Guano Apes revival) a tak sme se dohodli že společně s Lubošem (bubeník) dámě nějakej song. Navíc zůstaly nějaký věci u Ondry doma, takže bylo potřeba pro ně zajet. Lubík taky přivezl Pardálovi svůj virbl a půjčil mu svoji novou sadu Paiste činelů.

 Když bylo už všechno vyřešeno, byl už na scéně Oranžovej Vykřičník. Stihli sme sice jen kousek,ale i tak nás velice překvapil.Dobře sme si zapogovali a navíc sme zjistili, že Dan má hodně podobnej názor na hudbu jako my. Ze známých věcí hráli třeba Poslance od Jaksi Taksi nebo Dammit od Blink 182.

 No a potom přišla naše chvilka. Jak Vykřičník,tak GPSa LT nám publikum pořádně nažhavili,a za to jim patří velký dík,takže sme měli celkem slušnej kotel!!! Každej z nás zaujal svůj metr čtvereční a mohli sme začít. Náš pečlivě sestavenej playlist selhal už při první písničce,a tak sme si hráli,co nás napadlo a pokus o to nehrát víc písní stejné kapely po sobě selhal naprosto dokonale. Největší úspěch sklidila písnička Foxtrot Uniform Charli Kilo od Bloodhound Gang a Blizkrieg Bop od Ramones v Ondrově podání. Po chvilce sme byli dokonale vyřízení. Sklamáním pro nás byl dokonale podělanej Wake me up when september ends. Tohle byl první song kterej sme hráli,a Rosťa ho jako obvykle totálně zkazil:-).Při Holiday se hospůdka otřásla pod náporem skákajícího davu. Na přání jednoho týpka a jedné naší hlouholeté kamarádky sme ještě zahráli revoluční Smell´s like teen spirit od Nirvány a za mikrofon si stoupl Dan. S lubošem sme dali ještě Americkýho Idiota od Green day. Kdo ho zná, ví, že Luboš to s paličkama umí a v sobotu to dokázal. Podle slov Michala Klíče: "když si za bubny sedl Luboš, tak to získalo 4 rozměr." A když jsme měli všichni dost a chtěli sme skončit, nemohli sme odolat skandování Hey, hou let´s go...a zahráli ještě jednou Blitzkrieg Bop.

 Noc strávili Kamil, Ondra, Spectr, Anča a Diana u nás ve zkušebně. To byste neřekli jeká tam bůže být kosa. Nikdo z nás se nevyspal,a všichni sme deficit doháněli v neděli.

 Myslím že Komínový punk-rock byla celkem povedená akce a my (jako Mimo Jiné) moc děkujem Vykřičníku a GPS, že nás na ni pozvali.Taky děkujem všem kdo přišli za hlasitou podporu,a hlavně za to že vydrželi až do konce. Doufám že všechny koncerty,kterých se budeme účastnit budou mít takovou skvělou atmosféru.Díky

PS: Pardál se hluboce omlouvá Lubošovi ,že mu během koncertu na virblu vytvořil měsíční krajinu :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář