Jdi na obsah Jdi na menu
 


AMC Olomouc

25. 10. 2007
M
ohlo to být ještě lepší a mohlo to být vlastně daleko horší. Není si tedy na co stěžovat. V AMC klubu proběhl v rámci festivalu studentských aktivit NášUP koncert mladých kapel, pro které by jednou lokální scéna mohla být dosti malá, a ač zdaleka nepřišel pořadateli toliko toužený počet platících, byl první NášUPní večer řádně nakopnut.

Samozřejmě nakopávala hlavně hudba, byť ze začátku velice nenápadně a ze strany publika až nechtěně, nicméně hoši, kterým patřila druhá polovina večera, již měli na počet hostů v klubu poměrně slušný kotel.
A kdopak že nám to zahrál? Jako první se představila olomoucká partička Ruplex se svojí rockovou strunou, následující Slepá ulice se zpěvačkou drobet připomínající pěveckým výrazem Lenku Dusilovou uzavřela set hanáckých kapel. Druhou půlku večera ovládly pop-punkovým hlukem bandy z Moravské Třebové, tatrankoví Mimo jiné a nejoranžovější blázni večera Oranžovej vykřičník se slíbeným zpívajícím redaktorem Heleny v krabici (hádejte, kdo to tak asi může být).

Nemá smysl rozebírat výkony kapel, protože i přes tu největší chybu koncertu, tj. urychlené a nedotažené propagaci, vydaly ze sebe maximum (přestože dnes můžu mluvit, což se zas tak často po koncertě nestává). Stejně tak maximum odvedla naše Vaše redakce a její blízcí, a to nejen na parketu, ale také na baru (pod barem dle mých informací nikdo z nás neskončil).
Na závěr mi dovolte drobný pořadatelský postesk: Škoda, že kouzelník nepřišel. Snad se ukáže během týdne na nějaké další akci.
Created by nevim kdo (asi Martin Višňa)